Skroluj
Kampanie30 czerwca 2023

POKAŻ SIĘ Z ULUBIONYM WŁOCŁAWKIEM

Włocławek po raz kolejny wyznacza modowe trendy. Tym razem, we współpracy z Włodi4444, powstały brandowe wersje bomberki oraz bucket hat. Za pomocą udostępnionych na Instagramie filtrów VR, użytkownicy zdecydują, który z gadżetów zostanie wyprodukowany w limitowanej ilości dla największych fanów marki.

 

 

W ramach nowej kampanii, Włocławek zachęca do wspólnej zabawy w mediach społecznościowych. Na profilu marki, udostępniono 2 filtry VR, dzięki którym użytkownicy Instagrama mają możliwość przymierzenia dwóch najnowszych gadżetów Włocławka – bomberki oraz bucket hat, powstałych we współpracy z Włodi4444. Decyzja o tym, który z Włocławkowych dodatków zostanie wyprodukowany w limitowanej ilości 25 szt., zostanie podjęta na podstawie popularniejszego z dwóch dostępnych filtrów. Wśród najciekawszych prac, autorzy najbardziej kreatywnych, zostaną nagrodzeni realnymi gadżetami.

 

Już teraz zaproś przyjaciół do wspólnej zabawy! Udostępnij profil Włocławka swoim znajomym na Instagramie i zobacz, który z dwóch gadżetów okaże się hitem lata 2023 ;)

Aktywacja trwa do 10 lipca ! Regulamin akcji oraz wszystkie szczegóły znajdziecie na IG Włocławka.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS