Skroluj
Kampanie6 września 2021

Posłuchaj „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” w czterech autorskich wersjach!

Wspólna wersja utworu „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” w wykonaniu Sanah, Artura Rojka, Vito Bambino i Kwiatu Jabłoni, która powstała z okazji 85-lecia Tymbarku, w błyskawicznym tempie podbiła serca polskiej publiczności. W związku z licznymi prośbami fanów, marka zdecydowała się zamieścić w najpopularniejszych serwisach streamingowych (m.in. Spotify, Tidal, Apple Music) cztery dodatkowe wersje największego przeboju Skaldów – każdą stworzoną przez jednego z zaangażowanych w akcję artystów.

Piosenka popowa, rockowa, funkowa a może folkowa? Teraz każdy ma szansę wybrać swoją ulubioną reinterpretację utworu „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”. Na Spotify pojawiły się bowiem autorskie wersje przeboju Skaldów w wykonaniu Sanah, Artura Rojka, Vito Bambino i zespołu Kwiat Jabłoni. Wcześniej olbrzymią popularność zyskała wspólna wersja w wykonaniu wszystkich artystów, która do tej pory została wyświetlona na YouTube prawie 13 milionów razy.

W ramach akcji Tymbarku każdy z zaangażowanych muzyków zmierzył się z przebojem Skaldów i nadał mu niepowtarzalnego charakteru. Dzięki temu piosenka ma kilka wariantów, a dodatkowo każdy może ją dowolnie miksować. Wystarczy wejść na stronę www.wszystkomimowi.pl, gdzie dzięki interaktywnemu teledyskowi, można tworzyć własne piosenki i teledyski – w zależności od nastroju i preferencji. Dodatkowo, zastosowana w klipie technologia „deep fake” pozwala „dołączyć” do artystów i wziąć udział w teledysku razem z nimi.

– Nowe reinterpretacje utworu „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” w wykonaniu Sanah, Artura Rojka, Vito Bambiono i Kwiatu Jabłoni spotkały się z niezwykle ciepłym przyjęciem fanów muzyki – mówi Dorota Liszka, Manager ds. Komunikacji Korporacyjnej i Public Affairs Grupy Maspex. – Ze względu na ich liczne zapytania, zdecydowaliśmy się zamieścić w serwisie Spotify cztery dodatkowe wersje utworu, każdą w wykonaniu innego artysty. Dzięki temu każdy będzie mógł słuchać utworu w swoim ulubionym muzycznym stylu – dodaje Dorota Liszka.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS