Skroluj
Kampanie13 sierpnia 2021

PRZEBÓJ TYMBARKU W NOWEJ, GWIAZDORSKIEJ ARANŻACJI!

Artur Rojek, Sanah, Vito Bambino i Kwiat Jabłoni połączyli siły i z okazji 85-lecia Tymbarku stworzyli własne reinterpretacje największego przeboju Skaldów – „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”. Każdy z artystów przygotował swoją autorską wersję utworu znanego także z komunikacji marki. Cztery wersje piosenki można dowolnie miksować dzięki interaktywnemu teledyskowi, a nawet samemu dołączyć do zaangażowanych w akcję muzyków, korzystając z innowacyjnej aplikacji.

Co się wydarzy, gdy Artur Rojek, Sanah, Vito Bambino i zespół Kwiat Jabłoni wezmą na warsztat jeden z najpopularniejszych polskich utworów o miłości? Odpowiedź jest bardzo prosta – powstaną cztery absolutnie wyjątkowe i autorskie reinterpretacje! Każdy z muzyków zmierzył się z przebojem Skaldów i nadał mu własny, niepowtarzalny charakter. Taką muzyczną mieszankę zainicjowała marka Tymbark, z którą nieodzownie związany jest przebój „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”. Teledysk zaczyna się od popowej wersji Sanah. Następnie usłyszeć można Artura Rojka znanego z klimatów alt oraz rockowych. Kolejna muzyczna wolta następuje w trzeciej zwrotce – wszystko dzięki Vito Bambino. Utwór kończy natomiast duet Kwiat Jabłoni, wprowadzając słuchaczy w folkowo-popowy nastrój.

Piosenka nie ma jednak tylko jednego wariantu, a każdy z nas może ją dowolnie miksować. Wszyscy artyści stworzyli bowiem własne wersje całego utworu, dlatego dzięki podziałowi na zwrotki i interaktywnemu teledyskowi można przygotowywać różne piosenki i teledyski – w zależności od nastroju i preferencji. To jednak nie koniec! Zastosowana w klipie technologia „deep fake” pozwala wirtualnie dołączyć do artystów i wziąć udział w teledysku razem z nimi. Klip można obejrzeć i następnie dowolnie przerabiać na www.wszystkomimowi.pl.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS