Skroluj
Nagrody12 grudnia 2022

PUCHAR TYMBARKU NAGRODZONY W KONKURSIE ZŁOTE SPINACZE

2 grudnia podczas uroczystej gali w Warszawie poznaliśmy zwycięzców 20. edycji największego konkursu PR w Polsce. Wśród 100 nagrodzonych projektów znalazł się również Puchar Tymbarku.

 

Organizatorem konkursu „Złote Spinacze” jest Związek Firm Public Relations. Celem konkursu jest nagrodzenie najlepszych i najbardziej kreatywnych projektów z obszaru public relations oraz edukacja środowiska zewnętrznego na temat roli i znaczenia PR dla funkcjonowania firmy. Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest podmiotów realizujących działania PR w Polsce.

Ogłoszenie zwycięzców nastąpiło 2 grudnia podczas uroczystej gali w Warszawie. O nominacjach i przyznanych nagrodach zadecydowało prawie stuosobowe jury złożone z ekspertów PR, przedstawicieli organizacji biznesowych i pozarządowych oraz mediów. Łącznie przyznano 100 nagród.

Miło nam poinformować o sukcesie Pucharu Tymbarku, który w kategorii Event komercyjny otrzymał Brązowy Spinacz.  Nagrodzone zostały działania komunikacyjne Turnieju po półtorarocznej przerwie spowodowanej pandemią, prowadzone we współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej oraz agencją Grupa Komunikacja Plus. Nagrodę odebrał Daniel Karaś, Manager ds. Społecznej Odpowiedzialności z Działu Public Relations. Zdobycie tej prestiżowej nagrody to ogromny sukces  i podkreślenie dotychczasowych osiągnięć i roli społecznej projektu.

 

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS