Skroluj
Ekologia11 października 2022

REFILLOMAT LUBELLI NA CIRCULAR WEEK 2022

Circular Week to międzynarodowa seria wydarzeń i inicjatyw poświęconych tematyce gospodarki cyrkularnej i zrównoważonego rozwoju, które mają miejsce w całej Europie. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia zaprezentowano autorską inicjatywę Grupy Maspex – refillomat Pasta Station.

V jubileuszowa edycja Circular Week odbyła  się w dniach  3-9 października 2022 r. W trakcie ponad 50 paneli eksperckich, szkoleń, spotkań i webinarów zaprezentowano rozwiązania dotyczące kluczowych wyzwań ekonomii cyrkularnej: rozszerzonej odpowiedzialności producenta, zapobiegania marnotrawienia żywności, rozwoju biogospodarki, wyzwań stojących przed branżą modową czy przyszłości surowców wtórnych. Celem wydarzenia jest promowanie idei gospodarki obiegu zamkniętego, wspieranie zrównoważonych modeli biznesowych i nawiązanie współpracy pomiędzy interesariuszami.

Na wydarzeniu pojawiła się autorska inicjatywa Grupy Maspex – refillomat Pasta Station, który  doskonale wpisuje się w gospodarkę w obiegu zamkniętym. O samym koncepcie i inicjatywach związanych z CSR opowiadał założyciel i jeden z członków zespołu Swapp-startupu współodpowiedzialnego  za wypracowanie technologii i software dla naszego rozwiązania.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS