Skroluj
Kampanie24 października 2023

RUSZA KOLEJNA KAMPANIA „TYMBARK JUST PLANTS – ŻADNYCH ALE”

Rusza kolejna odsłona kampanii napojów roślinnych Tymbark Just Plants. Komunikacja skupia się na zaprezentowaniu bogatej oraz wszechstronnej oferty produktowej marki. Kremowe, smaczne, o prostym i dobrym składzie, są doskonałą alternatywą dla mleka oraz pozycją wyróżniającą się na tle konkurencji.

W spocie Tymbark Just Plants ukazuje zastosowanie napojów roślinnych swojej marki w codziennych sytuacjach jako doskonały zamiennik mleka. Dostępne w wielu smakach i pojemnościach, świetnie sprawdzą się jako dodatek do śniadań: koktajli, owsianek czy naleśników. Dla tych, którzy cenią sobie wartościowe składniki, napoje roślinne Just Plants będą doskonałym sposobem na dostarczanie organizmowi porcji witamin D i B12 oraz wapnia bez dodatku cukru. Stworzona specjalnie dla miłośników kawy z pianką wersja Barista, pozwoli na tworzenie kawowych wariacji o wyjątkowej, kremowej konsystencji. Kampanii towarzyszy hasło „Tymbark Just Plants. Jakieś ale? Żadnych ale!”. Szeroka oferta produktów została stworzona po to, by odpowiedzieć na różne potrzeby konsumentów i ułatwić wprowadzenie napojów roślinnych jako alternatywy dla mleka w codziennej diecie.

Spot będzie widoczny na VOD, platformie YouTube, w social mediach (Instagram, Faceobok, TikTok) oraz na wielkoformatowych nośnikach OOH w ramach kontekstowej komunikacji miejskiej w dużych miastach w Polsce. Wsparcie będzie widoczne także ze strony infuencerów.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS