Skroluj
Kampanie23 maja 2023

SPRÓBUJ SPECJALNEGO MENU Z KWAŚNYMI DŻEMAMI ŁOWICZ!

Marka Łowicz i znana sieć restauracji stworzyli wyjątkową extra kwaśną wkładkę do menu. Wraz z grupą FoodX, w której skład wchodzą m.in. Mr. Pancake, Pizza Boyz i Ghost Burgers, Łowicz przygotował specjalną ofertę, której bazą są nowości marki: Dżem Extra Kwaśny Jabłko i Wiśnia z Czarną Porzeczką. Kwaśnych propozycji będzie można spróbować w 5 polskich miastach.

 

 

 

 

 

Łowicz postanowił stworzyć coś wyjątkowego dla miłośników kwaśnych smaków. Właśnie wystartował pierwszy etap kampanii towarzyszącej wprowadzeniu dżemu „Extra Kwaśny Jabłko” i „Wiśnia z Czarną Porzeczką” – nowości w ofercie marki – który opiera się na współpracy z siecią restauracji. W ramach wspólnych działań powstało specjalne menu oparte na dżemach, obejmujące zarówno słone, jak i słodkie dania oraz napoje.

Kwaśne menu tworzą: Fluff n’ Jam Pancakes, Elvis Burger, Waffle Fries & Jam PB Jam Freakshake Apple Margarita.

Menu będzie dostępne w okresie 15-28.05 w restauracjach w 5 miastach:

 • Mr. Pancake / Pizza BOYZ Warszawa,
  ul. Marszałkowska 17/LU4
 • Mr. Pancake / Pizza BOYZ Poznań,
  ul. Św. Marcin 25
 • Mr. Pancake / Pizza BOYZ Kraków,
  ul. Krupnicza 21A
 • Mr. Pancake / Pizza BOYZ Wrocław,
  ul. Szewska 69/70
 • Mr. Pancake / Pizza BOYZ Szczecin,
  ​​​​​​​ul. Śląska 42

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wsparciem dla kampanii będą działania szerokiego grona influencerów, którzy podzielą się swoimi wrażeniami na temat kwaśnych dżemów i restauracyjnego menu. Przez cały czas trwania kampanii, influencerzy będą zachęcać swoje społeczności do odwiedzenia restauracji FoodX i skosztowania wyjątkowych potraw przygotowanych z dżemami Łowicz. Twórcy będą dzielić się contentem foodowym, komediowym i muzycznym. Główną promocją menu extra kwaśnego zajmie się znany influencer Mr. Kryha, który swoją sławę zdobył głownie na platformie TikTok, znajdując wyjątkowe i pyszne miejsca w całej Polsce.

Promocji w social media będzie towarzyszyć piosenka powstała przy współpracy z wokalistką Saszan. Piosenkę „Kwaśny Smak” można będzie usłyszeć zarówno w materiałach na TT i IG oraz Spotify, Tidal i YT, gdzie już 31.05 będzie mieć miejsce premiera teledysku.

Współpraca Łowicza z grupą FoodX obejmuje również stworzenie kolekcji bluz i koszulek oraz zestawu DIY do pancakes z dżemami Łowicz i innymi kwaśnymi dodatkami. Boxy z gadżetami otrzymają influencerzy biorący udział w kampanii.

 

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS