Skroluj
Kampanie4 października 2022

STARTUJE KOLEJNA ODSŁONA KAMPANII „LUBELLA, TAK! JAK LUBISZ!”

Lubella w szerokiej kampanii telewizyjnej oraz digitalowej pokazuje, że każdy może jeść makaron tak jak lubi! Obejmuje ona współprace z influencerami i gwiazdami, które dzielą się swoimi przepisami na dania z makaronem klasycznym.

W spocie telewizyjnym Lubella przedstawi wiele pomysłów na makaron, tak jak lubisz! Nie zabraknie przepisów na makaron z pulpetami, sosem pomidorowym czy na słodko z truskawkami. Każdy znajdzie w nim przepis na swoje ulubione danie.

W kanale digital w jednym z kampanijnych spotów możemy usłyszeć Joannę Krupę, która w charakterystyczny dla siebie sposób dzieli się przepisem na makaron spaghetti z wege klopsikami. Jest smacznie i przy tym modnie, of course! Teraz do supermodelki dołączyła kolejna gwiazda – Dariusz Szpakowski, popularny komentator sportowy. Przy takiej postaci nie można narzekać na brak emocji – z nim nawet gotowanie makaronu z kurczakiem i szpinakiem staje się wyjątkowym przeżyciem!

Kampanię „LUBELLA, TAK! JAK LUBISZ!” wspierają również influencerzy. To największe w historii marki tego typu działania: przez 5 miesięcy ponad 30 influencerów pokazuje swoje sposoby na szybkie i łatwe dania z makaronem i ulubionymi dodatkami. Propozycje posiłków na różne okazje prezentują m.in. Ciocialiestyle, Coocharz, Rolnikwszpilkach. W ramach kampanii powstanie ponad 50 publikacji w każdym miesiącu, co łącznie daje ponad 300 przepisów na makaronowe dania!

Działania influencerów można obserwować w ich social mediach (na TikToku, Instagramie i YouTube). Spoty z Joanną Krupą i Dariuszem Szpakowskim są emitowane w social mediach (IG, FB), na YouTube i VOD. Emisja spotu z Dariuszem będzie wydłużona na czas Mistrzostw Świata w Katarze. Spot telewizyjny będzie emitowany w największych stacjach.

Dodatkowo kampania obejmuje zasięgiem takie kanały jak: bankomaty, platforma „jak dojadę”, Pinterest, Tinder, portal Onet oraz aplikacje zakupowe Listonic czy Goodie.

Ale to nie wszystko! Lubella przygotowała jeszcze jedną niespodziankę. Do sprzedaży trafiły limitowane opakowania makaronu spaghetti oraz świderki z rysunkową grafiką. Za ich projekt odpowiada agencja Well-Rounded Design.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS