Skroluj
Nagrody10 listopada 2022

SUKCES GRUPY MASPEX I NASZYCH MAREK NA EFFIE AWARDS 2022

Poznaliśmy wyniki największego i najbardziej prestiżowego w Polsce konkursu marketingowego, w którym nagradzane są najbardziej skuteczne działania, kampanie i rozwiązania marketingowe. W tegorocznej edycji Effie Awards nasze marki zdobyły aż 8 nagród, a Grupa Maspex drugi rok z rzędu została firmą roku wygrywając w rankingu efektywności Effie.

Podczas wczorajszej gali rozdania nagród w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie, wręczono łącznie 66 statuetek – 37 brązowych, 19 srebrnych, 10 złotych oraz Grand Prix Effie. Jury wyróżniło najbardziej efektywne kampanie i rozwiązania biznesowe.

                                  https://awards.effie.pl/gala/galeria/

Marka Lubella zdobyła 3 statuetki! Najważniejszą, złoto w kategorii „Food” za kampanię „Nowoczesny makaron, a jak od babci” odebrała Paulina Kołodko, Marketing Manager. To wyróżnienie to jedyna złota statuetka, którą otrzymały nasze marki w tegorocznej edycji konkursu, co podkreśla uznanie dla kampanii. Dwie pozostałe nagrody to srebro w kategorii „ESG Influence” za kampanię „Wolne kury!” oraz srebro w kategorii „React & Defend” za kampanię „Tak jak lubisz!”.

                                https://awards.effie.pl/gala/galeria/

3 nagrody podczas wczorajszej gali otrzymała również Marka Kubuś, której kampania „Immuno – soki 100% na odporność” została wyróżniona srebrem w kategorii „Marketing & Business Solutions”. Dwie statuetki otrzymała kampania „Kubuś cukru nie dodaje”, srebro w kategorii „React & Defend” oraz brąz w kategorii „Beverages Non-Alcohol”.

https://awards.effie.pl/gala/galeria/ 

Podwójnie nagrodzona srebrem została marka Tymbark, za kampanię „Wszystko mi mówi…” w kategoriach „Brand Experience” oraz „Branded Content”.

 https://awards.effie.pl/gala/galeria/

 

W corocznym rankingu efektywności Effie nagradzane są też firmy. Drugi raz z rzędu Grupa Maspex została firmą roku.

                               https://awards.effie.pl/gala/galeria/

Nominacja w tak prestiżowym konkursie jak Effie Awards to bardzo duże wyróżnienie, natomiast otrzymanie nagrody to powód do świętowania ogromnego sukcesu. Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zwycięstwa kampanii naszych marek!

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS