Skroluj
Kampanie7 lutego 2024

SZYMON MARCINIAK AMBASADOREM IZOTONIKÓW DRWITT

Najlepszy piłkarski sędzia świata Szymon Marciniak został ambasadorem linii Izotoników od marki DrWitt, która należy do Grupy Maspex.

DrWitt Isotonic Drink to nowość na rynku napojów funkcjonalnych. Cała linia izotoników nie zawiera konserwantów, wzbogacona witaminami i minerałami i jest wporęcznej, doskonale pasującej do uchwytu rowerowego butelce zesport capem. Konsumenci do wyboru mają 4 wyjątkowe warianty smakowe: multifruit, kaktus, cytrynę oraz czerwoną pomarańczę. Wszystkie wzbogacane witaminami i minerałami. 

Szymon Marciniak został właśnie drugi raz z rzędu uznany najlepszym piłkarskim sędzią świata przez Międzynarodową Federację Historyków i Statystyków Futbolu (IFFHS), otrzymując takie wyróżnienie za rok 2023, a wcześniej za 2022. Polski arbiter sędziował ostatnie finały najważniejszych piłkarskich wydarzeń: mistrzostw świata, Ligi Mistrzów oraz Klubowych Mistrzostw Świata. 

Sportowe sukcesy na najwyższym, światowym poziomie, profesjonalizm, ambicja oraz aktywny i sportowy styl życia, którego nieodłącznym elementem jest trening, to wyróżniki, które sprawiły, że Szymon Marciniak jest doskonałym ambasadorem Izotoników DrWitt i atrybutów produktu.

– Każdy mecz jest dla mnie jak finał. Na boisku zawsze daję z siebie sto procent. Ciężko pracuję na co dzień by być perfekcyjnie przygotowanym do każdego spotkania. Nieodłącznym elementem mojej rutyny jest trening, a szczególnie ważne jest dla mnie odpowiednie nawodnienie, dlatego wybrałem Izotoniki DrWitt. To produkt, który spełnia moje wymagania, towarzyszy mi w codziennych wyzwaniach na boisku i poza nim – to powody, dla których zostałem ambasadorem marki – mówi Szymon Marciniak, najlepszy piłkarski sędzia świata. 

– Szymon Marciniak łączy w sobie sport, sukcesy na najwyższym, możliwym poziomie oraz aktywny, dynamiczny styl życia. Jest świetną inspiracją dla osób chcących zostać mistrzami w swojej dziedzinie oraz rozwijać sportowe pasje, czy prowadzić aktywny tryb życia. Szymon swoją postawą na boisku i poza nim, szybkością podejmowania decyzji, odpowiedzialnością i osoba która wie jak ważne jest dobre nawodnienie, idealnie wpisuje się jako ambasador linii  Izotoników DrWitt, bo to linia produktów o silnych, eksperckich kompetencjach w zakresie nawodnienia, dlatego naturalnym wyborem do roli ambasadora był właśnie Szymon Marciniak – wyjaśnia Anna Barabasz, Marketing Director CEE Beverages Maspex.

W ramach współpracy Szymon Marciniak uczestniczył będzie w działaniach komunikacyjnych marki DrWitt.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS