Skroluj
Nowości4 kwietnia 2023

TAKIEJ NOWOŚCI JESZCZE NIE BYŁO! TYMBARK WPROWADZA NAPOJE ROŚLINNE

Tymbark wchodzi w nową dla siebie, rozwijającą się kategorię produktów roślinnychBazą wszystkich pozycji sygnowanych logo lovebrandu jest polski owies. Wykorzystując jego właściwości, marka stworzyła produkty odpowiadające na kluczowe potrzeby konsumentów w tej kategorii: kremowość, przyjemny smak oraz prosty, zdrowy skład. 

Innowacyjna dla lidera rynku SNN linia Tymbark Just Plants produkowana jest w zakładzie w Tymbarku. To pierwsza propozycja wśród napojów roślinnych, która bazuje na polskim owsie. Marka wyróżnia się na tle pozostałych dostępnych na rynku produktów prostym składem bez dodatku cukru i innych zbędnych składników, za to z zawartością witamin D i B12 oraz wapnia. Oferta w ten sposób idealnie odpowiada na potrzeby dotychczasowej grupy docelowej, a zarazem daje szansę na trafienie w gust nowych konsumentów.

Dzięki aksamitnej konsystencji i przyjemnemu smakowi napoje Just Plants są uniwersalne. Pasują do przygotowywania: owsianek, koktajli, gotowania oraz wypieków. Z kolei wersja Barista, idealna do spieniania sprawi, że pianka w filiżance z kawą będzie zawsze doskonała.

Nowa linia obejmuje napoje roślinne na bazie owsa dostępne w kilku smakach:

  • Tymbark Just Plants owies,
  • Tymbark Just Plants Barista owies,
  • Tymbark Just Plants migdał-owies,
  • Tymbark Just Plants soja-owies
  • Tymbark Just Plants kokos-owies
  • Tymbark Just Plants orzech laskowy-owies.

Produkty Tymbark Just Plants są dostępne w dwóch pojemnościach: 1 l i 500 ml. Dzięki mniejszej pojemności marka daje szansę na spróbowanie nowości szerokiemu gronu konsumentów. Kartony powstały z surowców pochodzenia roślinnego nadających się do recyklingu.

Linia Just Plants jest dostępna od ostatniego tygodnia marca we wszystkich kanałach sprzedaży.

 

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS