Skroluj
Nowości16 lipca 2021

Tarczyn po miejscowemu

Tarczyn zachęca do wspólnego zwiedzania nieoczywistych miejsc w Polsce. Tym razem marka przygotowała specjalną akcję, która ma dodatkowo zachęcić do poszukiwania miejsc mniej znanych, poza popularnymi turystycznymi szlakami. Dzieląc się swoimi pomysłami można zdobyć atrakcyjne nagrody – kamery sportowe, vouchery na wyjazd i mini aparaty fotograficzne. 

Nieoczywisty przewodnik po Polsce to pomysł, w który warto zaangażować się zwłaszcza w czasie wakacji – można go stworzyć wspólnie z Tarczynem. By uczestniczyć w jego przygotowaniu i wziąć udział w konkursie wystarczy wejść na stronę www.pomiejscowemu.pl i dodać na znajdującej się tam mapie swoją miejscówkę oraz opcjonalnie zdjęcie. Liczy się pomysłowość i kreatywność – poszukiwane są miejsca niekoniecznie powszechnie znane, ale ciekawe i zachwycające. Spośród wskazanych propozycji zostaną wybrane te najbardziej unikalne i najefektowniej opisane.

Zwycięzcy otrzymają: kamery sportowe (3 nagrody I stopnia), vouchery na wyjazd ze Slowshop o wartości 2000 zł (nagrody II stopnia), mini aparaty fotograficzne 24 nagrody III stopnia. Dodatkowo 3 najlepsze opisy trafią pod zakrętki produktów Tarczyn.

O akcji informują działania PR oraz kampanie w internecie, a także influencerzy w ramach współpracy z marką. Komunikacji towarzyszą specjalne etykiety na wybranych produktach.

Konkurs trwa do końca lipca i podzielony jest na trzy etapy.

Zwiedzaj Polskę po miejscowemu z Tarczynem: www.pomiejscowemu.pl

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS