Skroluj
12 lipca 2022

TARCZYN PREZENTUJE NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

To prawdziwe letnie odświeżenie! Marka Tarczyn, choć słynie z zamiłowania do tradycji, zdecydowała się na zmianę. Nowa strona internetowa Tarczyna to ukłon w stronę konsumentów, którzy teraz w odświeżony i nowoczesny sposób mogą zapoznać się z informacjami o marce i jej portfolio!

Nowa wersja strony dostępna jest pod starym adresem: www.tarczyn.com.pl. To tu wciąż można odkrywać smaki soków Tarczyn i poznawać każdy z nich. Osobna sekcja została poświęcona kultowym już zakrętkom, pod którymi znajdują się ciekawostki o Polsce. Chętni nadal mogą przetestować swoją wiedzę i rozwiązać QUIZ o polskich regionalizmach. Tarczyn to także bogata historia marki, z którą warto się zapoznać, odwiedzając witrynę.

Sekcją, która wzbogaciła nową wersję strony jest „Odkrywaj z nami Polskę”. Tarczyn, dzięki współpracy ze swoimi konsumentami stworzył jedyny taki w sieci nieoczywisty przewodnik po Polsce. Na specjalnej mapie oznaczono warte odwiedzenia miejsca, ukryte poza znanymi turystycznymi szlakami.

Na stronie króluje kojarzony z marką głęboki odcień niebieskiego, który wyróżnia produkty Tarczyn na sklepowych półkach. Projektem i realizacją strony zajęła się Agencja Reklamowa Yoho z Krakowa.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS