Skroluj
22 czerwca 2021

Tedi zachęca do uprawiania sportu ze znanymi sportowcami

Zapoczątkowana pod koniec 2017 roku kampania „Zacznij się ruszać z Tedim” odniosła duży sukces wśród rumuńskich dzieci, które grały w piłkę ręczną ze wspaniałą sportsmenką Cristiną Neagu, uprawiały gimnastykę z Cătăliną Ponor lub tańczyły wspólnie z tancerzem Mihai Petre. Teraz marka Tedi idzie o krok dalej i przenosi swoje działania sportowe na jeszcze wyższy poziom.

W tym roku marka przeniosła tę sportową inicjatywę do sieci i uruchomiła projekt „Start la miscare de la mic la mare”, który zachęca do ruchu nie tylko dzieci, ale także cale rodziny – rodziców i dziadków.

Od początku czerwca do końca grudnia Tedi będzie wspierany przez znakomitych rumuńskich sportowców takich jak między innymi: Ana Maria Brânză (ambasadorka programu, medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 2008 i Rio 2016), gimnastyczka Monica Rosu (medalistka z Aten 2004), kolarz górski Ede Molnar (wielokrotny mistrz kraju w MTB), piłkarz Vasile Maftei (były zawodnik Rapidu Bukareszt, CFR Cluj, Unirea Urziceni i reprezentacji Rumunii), biegaczka Marina Baboi i tancerka Oana Zara.

Wspomniani sportowcy będą prezentować na stronie internetowej tedi.ro krótkie wyzwania sportowe i będą zachęcać dzieci oraz ich rodziny do odtworzenia ćwiczeń, nagrania ich oraz umieszczania filmów w mediach społecznościowych.  Pod koniec każdego wyzwania odbędzie się losowanie, w którym zostanie nagrodzone aż 10 rodzin – tych, które wykonały proponowane przez sportowców czynności zgodnie z zaleceniami. Do wygrania będą oczywiście atrakcyjne nagrody.

W akcji z pewnością nie zabraknie emocji. Pierwsze z wyzwań już wystartowało – jego autorką jest Monica Rosu, która zaprasza dzieci do stawiania pierwszych kroków w gimnastyce. Dobra zabawa gwarantowana.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS