Skroluj
Kampanie1 września 2022

TYMBARK MUSY – TO (SIĘ) WCIĄGA

Musy Tymbark to wartościowe przekąski, których wygodne opakowanie sprawdzi się w wielu codziennych aktywnościach. Chcesz mieć przy sobie smaczną porcję owoców, warzyw lub pożywne drugie śniadanie niezależnie od tego, co właśnie robisz? Z Tymbarkiem to proste. Marka rusza z nową kampanią promującą wszystkie swoje produkty w formie musu. 

Tymbark jest liderem w tej kategorii i posiada najszersze portfolio produktowe w tym typie opakowania na polskim rynku, które jest dopasowane do oczekiwań i stylu życia wielu konsumentów. Poprzez swoje hasło „Tymbark Musy – To (się) wciąga” kampania zachęca do spożywania większej ilości wartościowych przekąsek. Musy od Tymbarku znakomicie wpisują się w te potrzeby. W ich ofercie znajdują się produkty owocowe i owocowo-warzywne 120g, zbożowe 100g oraz owocowe w dużych opakowaniach 200g (nagrodzone przez AC NIELSEN za innowację roku 2021). Kampania promuje również bardzo pozytywnie przyjętą tegoroczną nowość, czyli egzotyczne musy z dodatkiem guarany.  

Marka w najnowszym spocie prezentuje ludzi, którzy wykonują różne aktywności i obowiązki, ale łączy ich to, że potrzebują mieć przy sobie pożywną przekąskę łatwą do spożycia i przechowywania. Nagranie jest utrzymane w konwencji młodzieżowego teledysku, a piosenka jest wykonana w popularnym obecnie rapowym stylu. Całość prezentuje się bardzo energicznie, kolorowo i „na luzie”. 

Spot będzie widoczny w TV, VOD, YT oraz w sklepach, z dodatkowym wsparciem influencerów. Za reżyserię odpowiada Letemknow. 

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS