Skroluj
Nowości26 września 2023

UWIELBIAM.PL – RUSZYŁ NOWY KANAŁ NA TIKTOKU OD MAREK FOOD GRUPY MASPEX

Marki Lubella, Łowicz, Krakus, Kotlin i Włocławek wystartowały z nowym kanałem kulinarnym na platformie  TikTok. Na kanale Uwielbiam.pl można znaleźć nie tylko sprawdzone przepisy, ale także mnóstwo humoru i dobrej zabawy w towarzystwie znanych influencerów Damiana Tkaczuka oraz Foxx.gotuje.

Wykorzystując nieograniczony potencjał tematu gotowania na platformie TikTok, marki Lubella, Łowicz, Krakus, Kotlin i Włocławek, łączą siły na wspólnym kanale o nazwie – Uwielbiam.pl. Nowy projekt od marek FOOD Grupy Maspex, ma za zadanie dotrzeć do młodszych konsumentów, a także być swoistą „kopalnią pomysłów” na to, jak gotować pysznie i prosto.

Kanał kulinarny, poza ciekawymi i smacznymi przepisami, ma charakter rozrywkowy. Influencerzy Damian Tkaczuk (https://www.tiktok.com/@damian_tkaczuk) i Foxx.gotuje (https://www.tiktok.com/@foxx.gotuje), będący Ambasadorami nowego kanału kulinarnego, świetnie się uzupełniają. Użytkownicy poznają dzięki nim różne oblicza gotowania – prostego i szybkiego w wykonaniu Damiana i bardziej profesjonalnego z pomocą Foxx’a. Zdecydowanym łącznikiem obu influencerów jest dbałość o jakość i smak. Ambasadorzy kanału zdradzają także sprawdzone kulinarne lifehacki.

Lubella, Łowicz, Krakus, Kotlin i Włocławek to jedne z największych marek w kategorii FOOD w Polsce. Liderzy swoich kategorii i właściciele setek produktów, którzy oferują konsumentom pyszne, jakościowe i proste rozwiązania na posiłki każdego dnia, różne okazje i przez cały rok. Co więcej – produkty są komplementarne i wspólnie mogą tworzyć całościowe dania.

 

Koniecznie odwiedźcie nasz FOOD’owy kanał na TikToku :) https://www.tiktok.com/@uwielbiam.pl

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS