Skroluj
Nowości26 lipca 2021

Vito, Bella i Lubella!

Nowa promocja Lubelli to wyjątkowa niespodzianka dla wszystkich fanów gamingu, a przede wszystkim – sympatyków popularnych YouTuberów, Vito i Belli. Nowe płatki Lubella Choco Game to pomysł na idealne śniadanie dla wszystkich graczy!

Lubella wraz z uwielbianymi przez dzieci i młodzież gamingowymi influencerami przygotowała pyszną niespodziankę. Na sklepowych półkach pojawia się nowość – płatki Choco Game, których unikalny gamerski kształt kursorów oraz wyjątkowy, czekoladowo-bananowy smak zostały wypracowane wraz z influencerami Vito i Bellą! Limitowana edycja jest dostępna w wariantach 200 i 400 g.

Promocja obejmuje także płatki Choco Kulki oraz Choco Muszelki (w formatach 250 i 500 g), dostępne teraz w unikalnych opakowaniach z avatarami Vito i Belli.

W związku z promocją Lubella planuje już niebawem także ekscytujący konkurs z wartościowymi nagrodami dla kreatywnych fanów Vito i Belli.  Akcja otrzyma również silne wsparcie mediowe w postaci kampanii digital. Informacje o promocji można znaleźć na opakowaniach.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS