Skroluj
Kampanie20 czerwca 2023

WSKAKUJ DO WATERRRLAND I ZGARNIAJ NAGRODY!

Tego jeszcze nie było! Kubuś Waterrr otwiera swój wirtualny świat na Roblox  – 3 krainy i ponad 200 nagród do wygrania.

Już od 19 czerwca, gracze mogą zanurzyć się w Rajskej Głębinie, rywalizować w Przystani Sportu i tańczyć na Wyspie Muzyki razem ze swoimi ulubionymi influencerami. Kalifornijski Skatepark, Rrrajski Wulkan, Lodowa Jaskinia, czy przejazd tyrolką nad wąwozem, to tylko niektóre z atrakcji jakie skrywa Waterrrland. 

 

Każdy avatar może odkrywać zaskakujące zakamarki Waterrrland przy okazji rywalizując z innymi graczami w mini grach zdobywając punkty w rankingu. Najlepsi z najlepszych zgarną mega nagrody – konsolę z grą taneczną, kamerę sportową oraz hulajnogę. Ale spokojnie! W Waterrrland każdy może poczuć się zwycięzcą. Dla pozostałych graczy zostały przewidziane także nagrody pocieszenia. 

 

Wyniki rankingu można sprawdzać na leaderboardach w grze Waterrrland oraz na landing page. Tegorocznej kampanii będą towarzyszyć topowi influencerzy ze świata gaming’u i lifestyle’u. Akcja została wsparta spotem 15s i 6s w serwisie YouTube. 

Konkurs potrwa do 6 sierpnia, jednak to nie będzie koniec dobrej zabawy w Waterrrland! W wirtualnym świecie Waterrr każdy będzie mógł bawić się, odkrywać, rywalizować lub po prostu chillować nawet po zakończeniu kampanii.  

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS