Skroluj
Kampanie22 października 2020

Wygraj na DŻEM DOBRY! Loteria marki Łowicz

Co można zrobić na „DŻEM DOBRY!” z Łowiczem? Można wygrać duże pieniądze! W wielkiej loterii marka rozdaje codziennie atrakcyjne nagrody finansowe – mechanizm „instant win”, a w cotygodniowych losowaniach uczestnicy mają szansę zdobyć nagrody główne– aż 10 tys. złotych.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy kupić dowolny produkt dżemowy Łowicz (w loterii biorą udział wszystkie dżemy, konfitury, powidła, borówka lub żurawina) i zarejestrować swój dowód zakupu na stronie www.loteria-lowicz.pl. Liczą się wszystkie produkty – kupione stacjonarnie lub on-line. Każdego dnia trwania loterii 5 osób wygrywa nagrody po 100 zł, a 15 uczestników – po 50 zł. O wygranej laureaci dowiadują się natychmiast po rejestracji. Każdy uczestnik ma też szansę na wygraną w losowaniach cotygodniowych – w których wygrać można okrągłą sumę, czyli 10 000 złotych!

Łowicz informuje o swojej akcji w szerokiej i bardzo silnej kampanii reklamowej. Działania obejmują dedykowany spot telewizyjny – który przypomina że dzień zaczęty z Łowiczem to DŻEM DOBRY! oraz informuje o szczegółach loterii. Komunikacja jest prowadzona także w mediach społecznościowych, VOD, kampanii banerowej w internecie oraz w aplikacji zakupowej Blix. Wspierają ją też influencerzy, z którymi współpracuje marka. W sklepach natomiast znajdziemy produkty z promocyjnymi etykietami oraz mocne wsparcie przypółkowe, za pośrednictwem dedykowanych materiałów POS.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS