Skroluj
Nagrody9 listopada 2022

XIV FORUM RYNKU SPOŻYWCZEGO I HANDLU

W dniach 7-8 listopada w hotelu Sheraton Grand Warsaw odbywała się XIV edycja Forum Rynku Spożywczego i Handlu. W pierwszym dniu konferencji w roli prelegenta wystąpił Robert Wawro, Dyrektor Operacyjny Grupy Maspex. Podczas wieczornej gali wręczono także nagrody Food&Retail, a wśród nagrodzonych znalazła się Grupa Maspex. 

 

 

W pierwszym dniu Forum, w sesji tematycznej pt.: „Think Agile. Branża spożywcza zawsze zwinna” wziął udział Robert Wawro, Dyrektor Operacyjny Grupy Maspex. Dyskutowano na niej o scenariuszach dla polskiej branży spożywczej w obecnej sytuacji geopolitycznej oraz konsekwencjach drożejących surowców. Poruszono tematy związane ze zmianami klimatycznymi i zrównoważoną strategią, trendami wśród konsumentów oraz wyzwaniami i możliwościami dla polskiej branży spożywczej.

Corocznie Forum Rynku Spożywczego i Handlu towarzyszy wieczorna gala rozdania nagród. W tym roku wręczono wyróżnienia Food&Retail Awards oraz certyfikat Dobry ProduktPierwszą z nich zdobyła Grupa Maspex, za wybitne dokonania w sektorze żywnościowym oraz wpływ na rozwój branży FMCG w Polsce.

 

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to jedna z największych konferencji poświęconych sektorowi spożywczemu, handlowemu i HoReCa w Polsce. To okazja do spotkań i dyskusji pomiędzy największymi firmami sektora spożywczego, producentami i dystrybutorami, przedstawicielami rządu i organizacji branżowych, mających wpływ na sektor spożywczy i handlowy w Polsce.

Podczas dwóch dni paneli, spotkań i dyskusji poruszone zostały tematy związane m.in. z ekoprodukcją i zero waste, wyzwaniami dla polskiego eksportu żywności, gospodarką o obiegu zamkniętym czy technologiami i cyfryzacją.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS