Skroluj

Program Ambasadorski

Nosi Cię na uczelni? Niech Cię poniesie z nami!

Wyobraź sobie, że jesteś pierwszą osobą na swojej uczelni, która nie tylko wie, co zaproponujemy studentom w nadchodzącym roku akademickim, ale razem z nami to zaplanuje, zorganizuje i pomoże w promocji.

Poznaj rolę naszego Ambasadora

Jako Ambasador staniesz się łącznikiem między naszą firmą, a swoją uczelnią, kołami naukowymi i innymi organizacjami, które prężnie działają w akademickim kręgu. Jako reprezentant środowiska studenckiego najlepiej wiesz, czego oczekują obecni studenci od przyszłych pracodawców, a to ważna dla nas wiedza.

 

W praktyce…

Poznasz naszą firmę od środka – nie tylko marki, produkty, zasady i wartości, którymi się kierujemy, ale przede wszystkim ludzi, którzy ją tworzą. Mając tę wiedzę, jako nasz reprezentant będziesz odpowiedzialny za kreowanie wizerunku firmy jako pracodawcy wśród studentów. W dużej mierze to od Ciebie będzie zależało, jak Maspex będzie postrzegany na uczelni i jak będą go odbierać inni – Twoi Koledzy i Koleżanki.

Będziesz mógł włączyć się w organizację i promocję „Akademii Umiejętności”, „Spotkań z Biznesem” lub innych eventów, które planujemy, a także zaproponować autorskie wydarzenie.

 

Co  zyskasz w zamian?

Udział w Programie Ambasadorskim pozwoli Ci przede wszystkim rozwinąć kompetencje potrzebne obecnie na rynku pracy, takie jak planowanie i dobra organizacja, praca zespołowa, umiejętności komunikacyjne.

Dodatkowo możesz liczyć na:

Kogo szukamy?

  • Osób, które posiadającą wiele ciekawych pomysłów i potrafią je wcielić w życie.
  • Studiują, ale mają jeszcze energię do dodatkowych działań i chcą ją wykorzystać na realizację niestandardowych projektów promujących wizerunek Maspeksu, przy jednoczesnym budowaniu swojego wizerunku.
  • Są aktywnymi członkami organizacji studenckich.

Masz wrażenie, że to o Tobie? To znaczy, że jesteś idealnym kandydatem na naszego Ambasadora!

Program kierujemy w szczególności do studentów II lub III roku studiów, głownie śląskich, krakowskich i warszawskich uczelni. Jeśli jednak chcesz przekonać nas do aktywności w innym rejonie Polski – pisz śmiało.

 

Zastanawiasz się, czy pogodzisz studia z funkcją Ambasadora?

Udział w Programie Ambasadorskim bez żadnego problemu można połączyć ze studiowaniem i pracą – o każdej aktywności informujemy z dużym wyprzedzeniem, tak, aby można było ująć je w swoim grafiku. Angażujesz się na tyle, na ile pozwala Ci czas, a my obiecujemy, że aktywności są zorganizowane z uwzględnieniem roku akademickiego (podczas sesji, ferii itp. Was nie angażujemy – słowo).

Masz pytania, chcesz do nas dołączyć? Napisz do nas.

Email

Treść wiadomości