Skroluj

EIT Food

Projekty EIT Food

Spersonalizowane odżywanie (ang. Targeted Nutrition) pozwala nam poznać najlepsze rekomendacje żywieniowe dla danej osoby. Czy chciałabyś / chciałbyś dowiedzieć się więcej na ten temat?

Czy różnice genetyczne między poszczególnymi osobami mogą wpływać na sposób, w jaki metabolizują żywność? Jeśli nie znasz odpowiedzi na to pytanie to pora zdobyć nową wiedzę.

Kto może zagrać? Każdy! Dostęp do gry jest bezpłatny: https://view.genial.ly/6131eb2ee3eff10def73edaf

Gra edukacyjna „Sekret diety szytej na miarę”  jest częścią darmowych materiałów edukacyjnych opracowanych dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ramach projektu EIT Food #AnnualFoodAgenda.

 

 

 

#AnnualFoodAgenda to projekt komunikacyjny finansowany ze środków EIT Food, czyli Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii ds. Żywności. EIT Food to wiodąca w Europie inicjatywa na rzecz tworzenia innowacji w branży rolno-spożywczej oraz budowania bardziej zrównoważonego, zdrowego i godnego zaufania systemu żywnościowego. Konsorcjum EIT Food składa się z kluczowych dla branży przedsiębiorstw, startupów, ośrodków badawczych i uniwersytetów z całej Europy. EIT Food to jedna z ośmiu Wspólnot Wiedzy i Innowacji ustanowionych przez Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT), niezależny organ UE powołany w 2008 r. w celu stymulowania innowacji i przedsiębiorczości w całej Europie.