Skroluj

EIT Food

Projekty EIT Food

Czy odżywianie małych dzieci to wyzwanie dla rodziców? Oczywiście! Skąd w takim razie czerpać wiedzę na temat odżywiania małych dzieci?

Odżywianie małych dzieci i budowanie u nich prawidłowych nawyków żywieniowch to duża odpowiedzialość spoczywająca na rodzicach. Jednak jak w gąszczu informacji odnaleźć te, które są poprawne? Na naszym webinarze dowiecie się skąd czerpać wiedzę oraz uzyskacie wskazówki  od doświadczonej latami praktyki Agnieszki Piskały-Topczewskiej.

Podczas webinaru odbędzie się konkurs z wiedzy zdobytej na webinarze, dlatego już teraz zachęcamy wszystkich do aktywnego słuchania.

Agenda spotkania:
1. 18.00 – 18.10      Powitanie uczestników, kilka słów o projekcie EIT Food #AnnualFoodAgenda, przedstawienie agendy webinaru
2. 18.10 – 18.50     Agnieszka Piskała-Topczewska, dietetyczka, Nutrition Lab “Odżywianie małych dzieci – wskazówki dla rodziców”
3. 18.50 – 19.00    Konkurs – Quiz z wiedzy zdobytej na warsztatach
4. 19.00 – 19.15     Q&A
5. 19.15                    Wyniki konkursu, ankieta ewaluacyjna

Zapisy: https://bit.ly/odzywianie-male-dzieci

Liczymy na Wasz udział w naszym webinarze 9 grudnia o godz. 18.00!

Webinar jest częścią projektu EIT Food #AnnualFoodAgenda, który w Polsce jest realizowany przez firmę Maspex, Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk z Olsztyna oraz Bank Żywności z Olsztyna.